Bayrakçıoğlu Metal Paslanmaz; zengin iş hacmi ve ekibi ile Paslanmaz Çelik Sektöründe hizmet vermekte olup,yaptığı ithalatlar ile Türkiyedeki Paslanmaz Çelik ihtiyacının karşılanmasında büyük bir köprü görevi üstlenmektedir. 2000 yılında, Paslanmaz Çelik sektöründe hizmet vermeye başlayan Bayrakçıoğlu Metal Paslanmaz, sektöründe her zaman gelişimin ve güvenin önderlerinden olmayı başarmıştır. Şirketimiz, hizmet vermeye başladığı günden bu yana edinmiş olduğu referansları ile bu kuruluşların güvenini kazanarak ‘tercih edilen kurum’ olduğunu ispat etmiştir.
Şirketimiz,hizmet verdiği kişi ve kurumlara, dayanağı; her zaman verdiği hizmeti, maddiyatın ötesinde “Güven, para ile satın alınamaz” sözünü ilke edinerek bugün sektöründe hizmet noktasında “kalite” onayı almıştır. Saygı ve güven ile ihtiyaca uygun imkanları sunmada her türlü araştırmaya açık olan kurumumuz , referanslarımız arasında sizleri de görmekten onur duyacaktır.
Misyonumuz Müşterilerimizin Paslanmaz Çelik ile ilgili her türlü ihtiyaçlarına çözüm bulmak, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunarak iş kapasitesiyle sürekli büyümek ve paylaşılacak değerlerin oluşmasına katkıda bulunmak.
Vizyonumuz Paslanmaz Çelik piyasasında tüm ürün ve hizmetleri, yatırımcılara, güvenli ve kaliteli sunarak, lider kurum olmak. Bayrakçıoğlu Metal Paslanmaz; müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunarken, Paslanmaz Çelik alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip etme prensibinden hiç ödün vermeyerek, yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alarak, yerli ve yabancı sermayenin Türk ekonomisine kazandırılmasında her zaman öncü olacaktır.